سیاست های عرضه تلفن همراه در تهران جی اس ام

سیاست نخست

کلیه محصولات این فروشگاه داریا  هفته گارانتی تعویض از تاریخ تحویل در فاکتور و12 ماه خدمات پشتیبانی دارد

تمامی گوشی ها دارای درجه گارانتی اصلی اصالت کالا می باشند ما برای عرضه گوشی  قبل از ارسال آن را آزمایش می کنیم و پس از آن برای شما ارسال می کنیم پس باور داریم کالا صحیح است اما مهلت تست هم برای شما در نظر گرفته ایم.

پیمان خرید

به دو صورت خرید از سایت امکانپذیر است

1-ارسال پستی و دریافت بسته پستی (بدون باز کردن و رویت محصول) و پرداخت وجه به مامورپست به انضمام هزینه ارسال پستی

و مدت سفارش و تحویل محصول شما به این شیوه حداکثر 1 هفته می باشد .

2-واریز به حساب شرکت که در زیر قید شده و ارسال مرسوله بخ ادرس شما بهمراه کد رهگیری پستی و تحویل نهایتا 48 ساعته شما

بدون هیچ هزینه پستی 

تمامی محصولات سایت دارای یه هفته گارانتی عودت در صورت اصلی نبودن محصول و 12 ماه خدمات گارانتی کلیه خریداران محترم سایت میباشد

ما را از نظرات خود در مورد عملکرد بهتر و خدمت بهتر یاری نمایید

اینجا یک فروشگاه الکترونیک است دقیقا مشابه یک فروشگاه حقیقی دارای ویترین می باشد ما تصاویر زیادی از هر گوشی برای شما گذاشته ایم پس شما باید در خرید خود دقت کنید و کلیه مطالب و توضیحات ما را مطالعه کنید ما تنها در شرایط بسیار خاص نظیر خرابی گوشی پیش از استفاده می توانیم گوشی را پس بگیریم در غیر این صورت امکان تعویض گوشی مطابق با قوانین تجارت امکان پذیر نیست.

پایبندی به قوانین مصوب تجارت در کشور

موبایل بازان به قوانین جاری تجارت کشور بسیار پایبند است ازجمله خود اظهاری خرید ها ،عرضه گوشی های ترخیص شده با برگ سبز و ... از جمله پایبندی های موبایل بازان به سیاست های کشور می باشد.

موبایل بازان تحت هیچ شرایط گوشی های قاچاق و یا دست دو به هیچ عنوان عرضه نمی کند و بسیار در این خصوص پایبند است چرا که کارمندان تیم موبایل بازان بشدت در این مورد حساس بوده و رضایت مشتری و پایبندی به اصول ها را تماما رعایت می کنند.

نواقص در توزیع کالا

درصورت هرگونه نقص در کالا در هنگام تحویل کلیه محصولات دارای یک هفته گارانتی تعویض میباشد

موبایل بازان همواره کالا را با دقت بالایی ارسال می کند هر بسته ارسال شده توسط موبایل بازان دارای یک برگ رسید فروش و یک برگه رسید پستی هستند موبایل بازان تمامی تلاش خود را برای رسیدن صحیح کالا به دست مشتری می کنند اما نواقص توزیع شرکت پست جمهوری اسلامی ایران از جمله تاخیر ، تعدیل و ... به عهده موبایل بازان نمی باشد اما موبایل بازان جهت سهولت و رضایت مشتری با ارائه رسید پستی حد اکثر همکاری را در این خصوص خواهد کرد اما سرنوشت کالا توسط شرکت پست مشخص خواهد شد.

شماره حساب شرکت جام سپهر ماندگار

شماره حساب بانک ملت:4210264852

شماره کارت متصل  به شتاب:6104337770051546